O nas

Porady e-psychologa i kursy stworzone zostały przez specjalistów pracujących na co dzień w nurcie poznawczo-behawioralnym. Dzięki ich doświadczeniu i we współpracy z twórcami systemu eksperckiego powstał serwis oferujący porady psychologiczne i pomoc w najczęstszych problemach, z jakimi się spotykamy.

E-psycholog oferuje diagnozę i poradę w formie filmu wideo – jest on dostępny po wypełnieniu ankiety z pytaniami dotyczącymi Twojego problemu. Na podstawie udzielonych odpowiedzi system ekspercki dobiera odpowiednią poradę w postaci filmu. Jest to zautomatyzowana forma stawiania diagnozy psychologicznej. Materiał wideo stworzony przy współpracy psychologów w przystępny sposób wyjaśnia przyczyny i metody samopomocy przy danym problemie czy zjawisku. Można poznać w ten sposób proponowane rozwiązania problemu i uzyskać odpowiedź na większość wątpliwości. Informacje te możesz uzupełnić korzystając z jednej z proponowanych przy poradzie lektur lub podczas spotkania z psychologiem, którego opis znajdziesz również obok porady.

Serwis SpokójDucha.pl proponuje również Kursy będące rozwinięciem i pogłębieniem porad e-Psychologa. Każdy kurs składa się z 10 kroków przybliżających użytkownika do rozwiązania jego problemu. Są to multimedialne sesje opisujące problem, jak również prowadzące przez odpowiednie ćwiczenia, które pomogą Ci zmienić nawyki i sposób myślenia po to, abyś mógł przybliżyć się do swojego celu. Zostały one tak skonstruowane, abyś z ich pomocą mógł pokonać swój problem pracując w domowym zaciszu. Jest to zarazem ciekawa, jak i łatwa w odbiorze forma pomocy psychologicznej. „Wirtualny Psycholog” będzie dobierał przebieg kursu odpowiednio do Twoich potrzeb. Podczas jego trwania będziesz odpowiadał na pytania dotyczące np. Twojego samopoczucia lub postępów w wykonywaniu zadania i na tej podstawie otrzymasz kolejny krok kursu, dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb.

Nasz system ekspercki proponuje odpowiednie kursy przy oglądanych przez Ciebie poradach dobierając je odpowiednio do interesującego Cię problemu. Możesz również sam wybrać kurs, który Cię interesuje.

Proponujemy następujące tematy kursów:

a) Jak radzić sobie ze stresem i być szczęśliwym.

b) Nieśmiałość i akceptacja samego siebie.

c) Asertywność, negocjacje i wywieranie wpływu.

d) Jak znaleźć partnera i stworzyć szczęśliwy związek - szkoła uwodzenia.

Każdy z nich stanowi specjalistyczny wideotrening, po przejściu którego poznasz skuteczne ćwiczenia i sposoby rozwiązania Twojego problemu.

Logowanie
Niepoprawna para email - hasło
Rejestracja
Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Po jej dokonaniu możliwe stanie się korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu.
Rejestracja
Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!
Po zakończeniu rejestracji wyślemy do Ciebie wiadomość z kodem aktywacyjnym.