Wszystkie kursy

Witaj! Poniżej znajdziesz listę kursów. Wybierz z listy kurs, który chcesz kontynuować.

Jak radzić sobie ze stresem i być szczęśliwym?
Kurs ten został opracowany z myślą o osobach, które w codziennym biegu zgubiły całą radość i energię. Niezależnie od tego, czy ich problemem jest nadmierny stres, czy może brak wiary w siebie, te kilka prostych kroków mogą odmienić ich życie. W trakcie kursu, Użytkownik będzie mógł lepiej zrozumieć problem i odzyskać wiarę we własne możliwości. Kurs składa się z 10 kroków.
Jak znaleźć partnera i stworzyć szczęśliwy związek?
Wielu singli zachodzi w głowę, jak oraz gdzie znaleźć drugą połówkę. A kiedy już poznają odpowiednią osobę, jak wówczas sprawić by była szczęśliwa? W trakcie tego kursu Użytkownicy poznają odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Kurs z powodzeniem mogą zastosować zarówno osoby w stałych związkach, jak również poszukujący drugiej połówki. Dzięki temu kursowi Użytkownik pozna lepiej siebie oraz obiekt swoich uczuć. Kurs składa się z 10 kroków.
Asertywność, wywieranie wpływu, negocjacje
Kurs ten został poświęcony asertywności, umiejętności wywierania wpływu, a także skutecznym negocjacjom. Są to zagadnienia, które przydadzą się zwłaszcza w pracy, ale także w codziennych kontaktach z otoczeniem. Kurs wskazuje w jaki sposób przekonywać innych, prowadzić konstruktywne rozmowy, negocjować korzystne warunki oraz jak uzyskać satysfakcjonujący dla obu stron kompromis. Kurs składa się z 10 kroków.
Nieśmiałość i akceptacja samego siebie
Tematem tego kursu jest nieśmiałość i akceptacja samego siebie. Dzięki kilku krótkim spotkaniom Użytkownik stanie się osobą bardziej pewną siebie oraz otwartą na innych. Ludzie oraz codzienne obowiązki przestaną go paraliżować. Kolejne kroki wskażą sposoby na polepszenie swojego życia i pełniejszą, satysfakcjonującą interakcję z otoczeniem. Kurs składa się z 10 kroków.
Logowanie
Niepoprawna para email - hasło
Rejestracja
Rejestracja w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatna. Po jej dokonaniu możliwe stanie się korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu.
Rejestracja
Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!
Po zakończeniu rejestracji wyślemy do Ciebie wiadomość z kodem aktywacyjnym.